FOTO A VIDEO PRÁCE, REKLAMNÍ VIDEO, VÝROBA REKLAMY, ZÁZNAMY SPORTOVNÍCH A FIREMNÍCH AKCÍ

Vyrobíme audiovizuální propagační, školící či informační materiály, televizní a rozhlasové spoty, sponzoring, teleshopping, komerční pořady, videa na youtube, filmy, reportáže…(také ve 3D provedení). Zrealizujeme on-line přenos či záznam z konference, zasedání nebo třeba sportovního utkání prostřednictvím přenosového vozu.

Výroba televizních (TV) spotů a pořadů, casting pro film, moderátoři na večírek

TV spoty vyrábíme  digitální technologií, v případě požadavku i na film. Provedeme Vás jednotlivými fázemi projektu. Od předběžného rozpočtu, přes námět k vytvoření scénáře, storyboardy, finální rozpočet, natočení produktu, obrazovou a zvukovou postprodukci, dodání hotového projektu na nosiči dle potřeby a samozřejmostí je archivace vyrobených materiálů pro případné další použití. Projekty zpracováváme na vlastním zařízení, což nám umožňuje nabízet klientům atraktivní finanční podmínkySpolupracujeme s celou řadou herců, dabérů a spíkrů (moderátorů) a renomovanými castingovými agenturami.

Naše nabídka pro Vás:

 • dokumentární tvorba
 • hraná produkce
 • animovaná tvorba
 • kombinovaná produkce
 • komerční pořady
 • produktové (promo) videa
 • reportáže se sportovních, kulturních a jiných akcí
 • párty, rauty, bankety, promo a další firemní akce

Natáčení a střih profesionální TV technikou. Standardně on-line přenosy s možností použití až 4  kamer. V případě potřeby možnost rozšíření.

 

Fotografické služby Studia Future 

Studio Future, s.r.o. přistupuje k fotografování velmi profesionálně, avšak s citem a důrazem na individuální požadavky našich klientů. Naši kolegové, fotografové, zachytí vzácné okamžiky Vašeho života i Vašich blízkých, vytvoří business foto, firemní foto Vašich zaměstnanců, zprostředkují fota na promo akcích, rautech, banketech či firemních akcí. Specialisté jsme i na produktová fota, která uvedou Vaše služby či produkty do zajímavější a hlavně poutavějších rozměrů. Pokud byste rádi prezentovali místo a styl Vašeho podnikání nebo obchodního záměru, využijte profesionálního nafocení interiéru a exteriéru.

 • Určete si datum, čas a místo (celá ČR i zahraničí)
 • Možné jak fotografování, tak celkový záznam
 • Ateliérová i outdoorová focení (zajímavé zvláště pro předsvatební focení nevěsty a mnoha okamžiků, které jsou pro Vás důležité. Můžeme při nich být s Vámi a umožnit tak jejich zachování v plném rozlišení. Fotografování v ateliéru umožní zaměřit se na detaily líčení, účesu a šatů).
 • Kromě ateliérového focení rádi přijedeme za Vámi a vyfotíme Vás ve vašem oblíbeném prostředí. Snímky z exteriéru mají díky tvárnosti prostředí silnější výraz a atmosféru.
 • Maturitní ples, promoce, jsou to další, významné kroky do profesního i osobního života. I zde jsme připraveni dle Vašich požadavků „zachovat“ atmosféru dané situace.

U každého fotografování je možný i profesionální kamerový obrazový a zvukový, sestříhaný záznam.

 

Focení akcí, večírků, svateb, rautů, oslav

Dobrá prezentace společnosti, webová prezentace a další, případné prezentační materiály by měly obsahovat kvalitní portrétová fota Vás či Vašich zaměstnanců. I tato služba pro nás není problém. Přijdeme k Vám do společnosti nebo nafotíme u nás v jednom z ateliérů.

Párty, Rauty, Bankety či Firemní akce

Převážná část společností v průběhu roku pozve své obchodní partnery na nějakou firemní akci, promo akci, kde se utuží vzájemná obchodní i přátelská pouta. Může to být golf, projížďka parníkem, vernisáž, vinná akademie či jiné. I tyto okamžiky jsou pro Vaši společnost velmi důležité a stojí za to, aby byly profesionálně zdokumentovány.

Produktová fota

Máte co ukázat? Ne jen napsat? Pak je zde produktové foto, které se velmi nenáročně připojí k Vašemu produktu či službě a Vám vytvoří tak dokonalou reklamu, kterou dnes využívá převážná část společností, které drží přední postavení na českém trhu. Jsou nedílnou součástí moderních internetových i tištěných materiálů.

3D Virtuální prohlídky